بیماری نقرس و بیماری های عصبی را با دمنوش سیب ترش درمان کنید!

ساخت وبلاگ
چکیده : چای سبز و سیب ترش چای سبز و سیب ترش نیوشا سرشار از پلی فنول ها می باشد که به دلیل خواص آنتی اکسید... با عنوان : بیماری نقرس و بیماری های عصبی را با دمنوش سیب ترش درمان کنید! بخوانید :

در قدیم از سیب ترش برای درمان نقرس و بیماری های عصبی استفاده می شده است.  در طب سنتی سیب ترش را برای درمان تب و تهوع ،اسهال و برای تقویت معده به کار می برند.

خواص سم زدایی چای سبز و سیب ترش نیوشا آن را به نوشیدنی طبیعی و مفید برای از بین بردن عفونت ها و ویروس ها در بدن تبدیل کرده است.

سیب دارای ویتامین ها، آنزیم ها و املاح مفیدی است که ببرای تقویت اعصاب و قلب بسیار مفید می باشد. به همین خاطر، نوشیدن چای سیب قبل از خواب، باعث داشتن خوابی  آرام و با کیفیت می شود.

 

خواص چای سبز و سیب ترش برای قلب، مغز، خون و استخوان

ویتامین B6 موجود در چای سبز و دمنوش سیب ترش نیوشا میزان اکسیژن رسانی به بافت های مختلف بدن را افزایش داده  و با تقویت سیستم ایمنی بدن به بهبود عملکرد گلبول های سفید خون کمک می کند.

کوئرستین موجود در چای سبز و سیب ترش نیوشا نوعی فلاونوئید است که از سلول های مغز در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند،  به همین دلیل تاثیر زیادی در پیشگیری از بیماری هایی همچون آلزایمر دارد.

 

فلاونوئیدهای موجود در دم کرده سیب بسیاری از عوارض مرتبط با یائسگی همچون گرگرفتگی و بهم ریختگی را در زنان کاهش می دهد و با افزایش تراکم استخوان ها از پوکی آن ها پیشگیری می کند.

پکتین موجود در چای سبز و سیب ترش نیوشا ، تری گلیسیرید و میزان قند خون را تنظیم کرده و به کاهش کلسترول خون کمک می کند.

 

میزان پتاسیم موجود در چای سبز و سیب ترش، بسیار زیاد است. پتاسیم الکترولیتی است که مایعات درون و اطراف سلول را در تعادل نگه می دارد. این امر برای جریان الکتریکی درون بدن که باعث تپیدن قلب می شود ضروری است.

...
نویسنده : علی بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت: 17:21